Takograf Gebze

Telefon: 0 262 642 41 12

Adres: Sultan Orhan Mah.Gebze Endüstri Meslek Lisesi Karşısı Gebze / Kocaeli

 

 

atak araç takip sistemi
ATak Araç Takip Sistemi

 

Atak Araç Takip Sistemi Takograf

Uydu(GPS) Bazlı Araç Takip ve Yönetim Sistemi;

  1. Araçlara takılan bir kutu
  2. Harita ve
  3. Yazılımdan oluşmaktadır.

Aracınıza monte edilen GPS alıcısı ile GPS uyduları aracılığıyla aracınızın konum bilgisi tespit edilir ve bu konum bilgisi, içinde GSM operatörünüzün sim kartı bulunan diğer kutu ile GSM şebekesi yardımıyla ve GPRS aracılığıyla merkezdeki harita üzerine düşer. Merkezdeki yazılım aracılığıyla araçlarınızı bu harita üzerinden izler ve filonuzu yönetirsiniz.

Veri iletimini son teknoloji GPRS ile sağlayan Atak Araç Takip GPS size, SMS ile veri iletimi sağlayan eski teknoloji cihazlara kıyasla 750 kata varan tasarruf sağlar.

Atak Araç Takip GPS Araçlarınızın:

  1. O anki konumunu 5 metre yanılmayla ve sokak detayında izlemenizi
  2. O anki hızını
  3. İstediğiniz zaman aralığı tanımlayarak geçmişte nerelere gittiğini
  4. Tanımladığınız zaman aralığında hangi hızlarla seyrettiğini
  5. Tanımladığınız zaman aralığında güzergahını çizgi olarak görmenizi sağlar.

Araçlarınızın veri gönderme sıklığını yazılımı kullanarak kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Atak Araç Takip GPS ile araçlarınızı takip etmekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızdan SMS(Kısa Mesaj) göndererek motorunu dahi durdurabilirsiniz. (Bunun için montajın uygun bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir)

Sistemin en büyük avantajlarından biri haritalarıdır. Dünyanın en büyük harita firmaları ve Türkiye'nin en köklü harita firması İki Nokta işbirliğiyle çok kaliteli, detaylı ve güncel haritalara sahiptir Atak Araç Takip GPS.

Atak Araç Takip'in bir diğer avantajı web tabanlı olmasıdır. Bu, değerli müşterilerimize araçlarını mekana bağlı olmaksızın izlemelerini sağlar. Internet'e herhangi bir yerden bağlanmak suretiyle araçlarını takip edebilirler. Tatilde, yurtdışı seyahatte nerede olurlarsa olsunlar.

Araç Uydu Takip Sistemi ve Takograf Sistemleri

 

Takograf Ana Sayfa Ana Sayfa Takograf Bestaş| Bestaş | Destaş Takograf Destaş |Norm Takograf Norm |Ölçüsan Takograf Ölçüsan |Renkli Kamera Renkli Kamera |Atak Araç Takip Atak Araç Takip | BlackWidow Cyclone |Spider Takograf Spider |Endiksan Takograf Endiksan

Bu Sitenin Tüm Hakkı Ayar Elektronik'e Aittir.

www.takograf.org

İstanbul Web Tasarım ve Bilgi Teknolojileri

2009 © Copyright www.istdizayn.com